Hydraulic system, steel tubes and rubber

HIDRAULIKA

Dirbame 24/7 

Gaminame ir remontuojame hidraulines žarnas, cilindrus, pavaras, keičiame hidraulinę alyvą, taip pat remontuojame „Palfinger“ ir kitų prekės ženklų manipuliatorius, kranus, krautuvus su kabliu ir kitą hidraulinę įrangą.

Kaina:

Nuo 29 €/h

02-smarteye.jpeg

PALFINGER

15+ metu patirtis remontuojant Palfinger!

Garantiniai ir po garantiniai aptarnavimai visam „Palfinger“ gaminių asortimentui, įskaitant manipuliatorius, medienos kranus, "bokštelius", užtempėjus ir kt. Dalių pristatymas bei remontas per  24 valandas nuo užsakymo!

Kaina:

Nuo 29 €/h

White Minibuses

MOBILUS SERVISAS

Dirbame visoje Lietuvoje!

2 mobilios komandos pasirengusios Jums padėti bet kuriuo paros metu! Hidraulinių žarnų keitimas, garantinis aptarnavimas, krano strėlės suvirinimas ir remontas bei kiti darbai Jūsų darbo vietoje visoje Lietuvoje!

Kaina:

Nuo 29 €/h

Aluminum Factory

DALYS

Gaminame patys!

Atsarginių dalių tiekimas ir pristatymas Lietuvoje visą parą. Keičiamas dalis mes gaminame vietoje, taip pat bendradarbiaujame su didžiausiais atsarginių dalių tiekėjais visame pasaulyje, kas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę ir savalaikį pristatymą.

Kaina:

Nuo at 29 €/h

PTA_5889_574E service.jpg

MIŠKO TECHNIKA

Dirbame ir miške!

Kvalifikuotas ir sertifikuotas „EcoLog“ ir „Sampo-Rosenlew“ miško mašinų remontas. Greitas atsarginių dalių tiekimas ir remontas visą parą.

Kaina:

Nuo 29 €/h

SMULKINTUVAI

Visu prekes ženklų smulkintuvu remontas!

Kvalifikuotų ir atestuotų smulkintuvo remonto specialistų paslaugos planiniams bei skubaus remonto darbams. Turime daugiau nei 10 metų patirtį dirbant su daugeliu didžiausių smulkintuvų prekių ženklų, įskaitant „Eschlböck Biber“, „MUS-MAX“ ir kt.

Kaina:

Nuo 29 €/h